Kategoria:

Postbiotyk dla psa

Innowacyjny suplement diety, który wspiera zdrowie układu trawiennego psów – tak w skrócie można opisać postbiotyk DeliGuard. Warto jednak wiedzieć, że regularne stosowanie preparatu wpływa nie tylko na poprawę trawienia u czworonogów. Zdrowe jelita są kluczem do ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pupili, a ich prawidłowe funkcjonowanie przekłada się m.in. na zdrowie organizmu, nastrój i zachowanie, kondycję sierści i stan jamy ustnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa nasz innowacyjny postbiotyk dla psa, zapraszamy do dalszej lektury.

Czym jest postbiotyk?

Postbiotyki to preparaty zawierające bioaktywne komponenty  (metabolity) produkowane przez dobroczynne mikroorganizmy oraz składniki komórkowe. Powstają m.in. w wyniku procesów fermentacji, a po dostarczeniu ich do organizmu gospodarza zapewniają wiele korzyści prozdrowotnych. Najważniejszą funkcją postbiotyków jest utrzymanie równowagi w mikrobiomie jelitowym, co umożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu na wielu poziomach.

Stosowanie postbiotyków jest korzystne zarówno w przypadku ludzi, jak i zwierząt. W przeciwieństwie do probiotyków dostarczają one organizmowi gotowe substancje – nie wymagają określonych warunków do namnażania i wzrostu. Postbiotyki cechują się dobrą trwałością i stabilnością w suplementach diety, a przy tym są łatwo przyswajalne.

Jak działa DeliGuard – postbiotyk dla psa?

DeliGuard to naturalny, bioaktywny produkt wytwarzany przez dobroczynne bakterie Bacillus subtilis. Ma postać kropel, które należy dodawać do karmy lub wody w odpowiedniej dawce. Jego działanie jest wieloaspektowe i szybko zauważalne. Podając DeliGuard, postbiotyk dla zwierząt towarzyszących, średnio  już po 10 dniach możesz zauważyć:

Suplement usprawnia pracę jelit, stymuluje naturalne procesy obronne organizmu i powoduje lepsze przyswajanie cennych składników odżywczych z pokarmu (białka, energii, aminokwasów, składników mineralnych). Warto stosować go profilaktycznie, a także jako wsparcie procesów leczenia i formę wzmocnienia osłabionego pupila. DeliGuard można podawać psom m.in. podczas antybiotykoterapii, w leczeniu problemów trawiennych czy w celu łagodzenia objawów alergicznych (świąd, zaczerwienienie, suchość skóry).

DeliGuard – postbiotyk dla zwierząt stanowiący naturalne wsparcie organizmu

Jeśli zależy Ci na dobrym stanie zdrowia pupila, rozważ włączenie do diety odpowiednich suplementów. Korzystne dla kondycji zwierzęcia mogą się okazać m.in. postbiotyki, które wykazują wiele właściwości prozdrowotnych: wzmacniają i regenerują błony śluzowe przewodu pokarmowego, mają właściwości przeciwzapalne i stymulują układ odpornościowy. Wypróbuj DeliGuard i przekonaj się, jak duże znaczenie dla organizmu mają zdrowe jelita!

Kup DeliGuard